Jubileusz 65-lecia Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Southampton

Witamy w polskiej szkole im. Fryderyka Chopina w Southampton

Zapraszamy na nową stronę naszej szkoły. Znajdziecie tu Państwo informacje o szkole, kadrze, uczniach, planowanych wydarzeniach. Na naszym blogu można obejrzeć relacje ze szkolnych akademii, konkursów i imprez. W kalendarzu zapisane są wszystkie ważne daty, które warto zapamiętać. W zakładce formularze dostępne są pomocne wzory druków.

Mamy nadzieję, że nowa strona ułatwi Państwu kontakt ze szkołą. Zapraszamy do regularnego odwiedzania !

Dofinansowanie

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc finansową otrzymaną w 2018 roku od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami. Otrzymana kwota w wysokości £7,358,83 pomogła nam w pokryciu kosztów wynajmu budynku. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Z ogromną radością chcielibyśmy poinformować, że również w tym roku dostaliśmy wsparcie finansowe od Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” ze środków Kancelarii Senatu RP w ramach opieki nad Polonią i Polakami. Cieszymy się, że nasz wkład w nauczanie młodych Polaków mieszkających poza granicami Polski został doceniony. Pieniądze pomogą w opłaceniu kosztów wynajmu sal lekcyjnych. Na szkolne konto wpłynęło £ 2,074.37.

Raport Komisji Rewizyjnej rok szkolny 2018/2019

RAPORT KOMISJ REWIZYJNEJ ZA ROK 2018 final

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat fugiat, laboriosam, voluptatem, optio vero odio nam sit officia accusamus minus error nisi architecto nulla ipsum dignissimos. Odit sed qui, dolorum!.

Ściągnij
Ikonografia Polska Szkola final