Jubileusz 65-lecia Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Southampton

Witamy w polskiej szkole im. Fryderyka Chopina w Southampton

Zapraszamy na nową stronę naszej szkoły. Znajdziecie tu Państwo informacje o szkole, kadrze, uczniach, planowanych wydarzeniach. Na naszym blogu można obejrzeć relacje ze szkolnych akademii, konkursów i imprez. W kalendarzu zapisane są wszystkie ważne daty, które warto zapamiętać. W zakładce formularze dostępne są pomocne wzory druków.

Mamy nadzieję, że nowa strona ułatwi Państwu kontakt ze szkołą. Zapraszamy do regularnego odwiedzania !

Drodzy Rodzice / Opiekunowie,

Uprzejmie informujemy, że od września 2019 Polska Szkoła im F. Chopina w Southampton zmienia swoją siedzibę.

Zarząd Szkoły podjął tę decyzję w oparciu o dotychczasowe doświadczenia i w poszukiwaniu porozumienia i lepszych warunków współpracy.

14 września zapraszamy wszystkich na godzinę 9:00 do:

Tauntons College
Hill Lane
Southampton
Hampshire
SO15 5RL

Mapa uczelni

Przed rozpoczęciem roku szkolnego bardzo prosimy sprawdzić nasze stałe środki przekazu (maile, FB i strone internetowa), ponieważ wyślemy dokładne informacje odnośnie parkingu, wejścia i sal lekcyjnych.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

Zarząd Szkoły

Raport Komisji Rewizyjnej rok szkolny 2018/2019

RAPORT KOMISJ REWIZYJNEJ ZA ROK 2018 final

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Repellat fugiat, laboriosam, voluptatem, optio vero odio nam sit officia accusamus minus error nisi architecto nulla ipsum dignissimos. Odit sed qui, dolorum!.

Ściągnij
Ikonografia Polska Szkola final