Jubileusz 65-lecia Polskiej Szkoły im. Fryderyka Chopina w Southampton
Management

Zarząd


woman avatar
Barbara Pawłowska
Dyrektor Szkoły
woman avatar
Marta Dondajewska
Zastępca Dyrektora
woman avatar
Anna Podsiedlik
Sekretarz Szkoły
Teachers

Nauczyciele i Asystenci


Zerowka


Marta Romanowska
Marta Romanowska
Zerowka - Nauczyciel
Katarzyna Nowak
Katarzyna Nowak
Zerowka - Asystent
Julia Pyda
Julia Pyda
Zerowka - Asystent

Klasa 1


Hanna Tajak
Hanna Tajak
1A - Nauczyciel
Angelika Ziegert
Angelika Ziegert
1A - Asystent
Anna Żygadło
Anna Żygadło
1B - Nauczyciel
Jadwiga Mackie
Jadwiga Mackie
1B - Asystent
Agnieszka Hegazy
Agnieszka Hegazy
1C - Nauczyciel
Małgorzata Wojciechowska
Małgorzata Wojciechowska
1C - Asystent

Klasa 2


Beata Janiec
Beata Janiec
2A - Nauczyciel
Klaudia Mazurek
Klaudia Mazurek
2A - Asystent
Katarzyna Sulewska-Singh
Katarzyna Sulewska-Singh
2B - Nauczyciel
Anna Dudzik
Anna Dudzik
2B - Asystent
Małgorzata Karpińska
Małgorzata Karpińska
2C - Nauczyciel
Paweł Łysiak
Paweł Łysiak
2C - Asystent

Klasa 3


Ewa Charmuszko
Ewa Charmuszko
3A - Nauczyciel
Krzysztof Gołaś
Krzysztof Gołaś
3A - Asystent
Manuela Chorąży
Manuela Chorąży
3B - Nauczyciel
Małgorzata Czerniecka
Małgorzata Czerniecka
3B - Asystent
Ewelina Kułanowska
Ewelina Kułanowska
3C - Nauczyciel
Magdalena Dolega
Magdalena Dolega
3C - Asystent

Klasa 4


Ewelina Jarosiewicz-Zalewska
Ewelina Jarosiewicz-Zalewska
4A - Nauczyciel
Edyta Orłowska
Edyta Orłowska
4A - Asystent
Monika Rathore
Monika Rathore
4B - Nauczyciel
Marta Cholewa
Marta Cholewa
4B - Asystent
Karolina Kasińska
Karolina Kasińska
4C - Nauczyciel
Ewa Zając
Ewa Zając
4C - Asystent
Marta Dondajewska
Marta Dondajewska
4MD - Nauczyciel
Beata Latalska
Beata Latalska
4MD - Asystent

Klasa 5


Dariusz Szwajkowski
Dariusz Szwajkowski
5A - Nauczyciel
Malgorzata Suska
Malgorzata Suska
5B - Nauczyciel
Ewa Czerkies
Ewa Czerkies
5B - Asystent
Iwona Kacprzyk
Iwona Kacprzyk
5C - Nauczyciel
Rafał Sobczyk
Rafał Sobczyk
5C - Asystent

Klasa 6


Anna Wiereszko
Anna Wiereszko
6A - Nauczyciel

Klasa 7


Maciej Kroczak
Maciej Kroczak
7A - Nauczyciel
Marlena Coppen
Marlena Coppen
7A - Asystent

Klasa 8


Dorota Kałużyńska
Dorota Kałużyńska
8A - Nauczyciel
Barbara Mazur
Barbara Mazur
8A - Asystent

Klasa GCSE


Katarzyna Mochoń - Wojdyła
Katarzyna Mochoń - Wojdyła
GCSE - Nauczyciel

Klasa A Level


Izabela Grimes - Zachorska
Izabela Grimes - Zachorska
A Level - Nauczyciel
Volunteers

Wolontariusze


GRAFITTI XD


Marta Romanowska
Marta Romanowska
Ewelina Kosalka
Ewelina Kosalka

Piłka nożna JAM FOOTBALL ACADEMY


Jacek Skrzyniarz
Jacek Skrzyniarz
Julia Pyda
Julia Pyda

Kółko muzyczno - rytmiczne


Beata Sobczyk
Beata Sobczyk
Natalia Matkowska
Natalia Matkowska

Kółko języka hiszpańskiego


Maria Salud Martinez Jover
Maria Salud Martinez Jover

Zajęcia SKS


Dariusz Szwajkowski
Dariusz Szwajkowski

Zajęcia umuzykalniające - rytmika


Natalia Matkowska
Natalia Matkowska
Library

Biblioteka


Piotr Rosik
Piotr Rosik
Anna Podsiedlik
Anna Podsiedlik
Speech Therapist

Logopeda/Psycholog


Beata Pakoszr
Beata Pakosz
Logopeda

pani Beata Pakosz przyjmuje w pokoju 228 na pierwszym piętrze w każdą sobotę w godzinach 9:00 - 12:00

Agata Gołuńska
Agata Gołuńska
Psycholog

pani Agata Gołuńska przyjmuje w pokoju 425 na pierwszym piętrze w godzinach 9:00 - 12:00 w następujące soboty: 14.09, 19.10, 09.11, 23.11, 14.12.